WINNAARS KRAANWATERDAG

De lessen van de waterexperts en de waterbidons worden beschikbaar gesteld door de volgende zes drinkwaterbedrijven: Vitens, Brabant Water, PWN, Oasen, Waterbedrijf Groningen en WMD. Het aantal winnende klassen kan per drinkwaterbedrijf verschillen. Met de winnende scholen is contact opgenomen.

Vitens
Basisschool Diamant Het Rooster - Apeldoorn (watergastles Willem Voogd)
De Nijepoort - Groenekan (watergastles)
IKC Remigius - Duiven (watergastles)
IKC Scholtens - Wolvega (watergastles)
De Wegwijzer - Elst (watergastles)
De Rehoboth - Kampen (watergastles)
De Uitleg - Dalfsen (watergastles)
ICB WereldWijzer - Deventer (watergastles)
De Arabesk - Arnhem (watergastles)
OBS Hogenkamp - Doetinchem (watergastles)
De Grondtoon - Bonschoten-Spakenburg (watergastles)
Wereldkidz Montessori Zeist, loc. Griffensteyn - Zeist (watergastles)
Christiaan Huygens - Dronten (watergastles)
De Borgwal - Bemmel (watergastles)
KBS De Marke - Amersfoort (bidons)
CBS 't Oegh - Munnekezijl (bidons)
Talentrijk - Nijverdal (bidons)
Obs De Bolder - Drachten (bidons)
Yn de Mande - Schiermonnikoog (bidons)
Al Amana - Ede (bidons)
Eerste Van der Hucht - Soest (bidons)
Basisschool Heeckeren - Goor (bidons)
Obs Jan Harmenshof - Geldermalsen (bidons)
Fabritiusschool - Hilversum (bidons)

Brabant Water
Basisschool Willibrordus - Deurne (watergastles)
BS Talente - Oud Gastel (watergastles)
Kindcentrum Het Stadshart - Den Bosch (bidons)

PWN
Obs De Meander - Assendelft (watergastles)
Basisschool De Sleutelbloem - Beverwijk (watergastles)
SO De Waterlelie - Cruquius (watergastles)
De Beekvliet - Velserbroek (watergastles)
De Regenboog - Hoofddorp (watergastles)
SBO De Piramide - Alkmaar (bidons)
De Klim-Op - Bovenkarspel (bidons)
St Josephschool - Burgergrug (bidons)
IKC de Argonauten - Haarlem (bidons)
De Gouden Kraal - Huizen (bidons)
Binckhorst St. Jan - Laren (bidons)
Obs 't Joppe - Nieuw-Vennep (bidons)
't Carrousel - Purmerend (bidons)
De Wiekslag - Stompetoren (bidons)
Et Butu - Zaandam (bidons)

Oasen
OBS De Kas - Gouda (watergastles)
Willem de Zwijgerschool - Hendrik Ido Ambacht (bidons)
School met de Bijbel - Streefkerk (bidons)
SBO De Oostvogel - Gouda (bidons)
Gomarusschool - Leiderdorp (bidons)
Theo Thijssenschool - Waddinxveen (bidons)
Het Vianova - Alphen aan den Rijn (bidons)
Cbs de Wingerd - Ridderkerk (bidons)
De Sterrenboom - Stolwijk (bidons)
De Fontein - Ter Aar (bidons)
CBS De Voorhof - Vianen (bidons)

WMD
Brede School De ZuiderBreedte / De Sprong (groep 8) - Hoogeveen (watergastles en bidons)
Obs De Poolster - Nieuw Roden (watergastles en bidons)
Kardinaal Alferinkschool - Emmen (bidons)
De Cirkel - Assen (bidons)
Obs Tiendeveen - Tiendeveen (bidons)

Waterbedrijf Groningen
H. Gerardusschool - Ter Apel (watergastles)
CBS de Zonnewijzer - Siddeburen (bidons)